Murutrimmer FS 38


Võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga paindvõlliga murutrimmer, mis tagab hea võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse.Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses.

AutoCut C 6-2 2,0mm trimmitamiiliga trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

 
Võimsus 0,65kw
Töömaht 27,20cm³
Kaal 4,20kg
Kogupikkus 147cm

Tavahind: 209€

Rohulõikur FS 55

Sirge varre ja ergonoomilise kahekäe käepidemega kerge rohulõikur koduseks muru ja heina trimmerdamistöödeks.

Komplektis: õlarihm pehmendusega ja trimmipea AutoCut C 26-2 - trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili pealekerimiseks ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Võimsus 0,75kw
Töömaht 27,20cm³
Kaal 4,90kg
kogupikkus 170cm


Võsalõikur FS 235


Vastupidav, tugev ja ergonoomiline STIHLi 2-MIX mootoriga võsalõikur.
Ideaalne ulatuslike niitmistööde jaoks põllumajanduses ja aianduses.

Eelkõige võsalõikur FS 235 on mõeldud kodukasutajatele ja väiksematele talupidajatele trimmerdamis-ja võsatöödeks.

Võimsus 1,55kw
Töömaht 36,30cm³
Kaal 6,80kg


Võsalõikur FS 131

4-MIX mootoriga mugav, sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäe käepidemega võsalõikur on mõeldud suuremahuliseks trimmerdamistööks koduhoovis või talupidamises. Sobib ka väiksemahuliseks võsalõikustööks. 

Võimsus 1,40kw
Töömaht  36,30cm³ 
Kaal 5,80 kg
Kogupikkus 180cm


Võsalõikur FS 360 C-EM

Võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart'i starteriga M-Tronic mudel. Uus tooreklapisüsteem muudab käivitusprotsessi lihtsaks ja mugavaks.


Võimsus 1,70kw
Töömaht 37,70 cm³
Kaal 8,50kg

Tavahind: 799€


Võsalõikur FS 410 C-EM

Lihtne ja võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart'i starteriga ja M-Tronic mudel.

Komplektis kolmiknuga 300-3, trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse ja universaal Advance'i kandetraksid. Võimalik paigaldada ka saeketas.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Võimsus 2,0kw
Töömaht 41,60 cm³
Kaal 8,50kg
Kogupikkus 179cmVõsalõikur FS 460 C-EM

Mugav, vastupidav ja võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks. ErgoStart'i starteriga M-Tronic mudel.

Komplektis kolmiknuga 300-3, trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse ja universaal Advance'i kandetraksid.


Uue tooreklapisüsteemiga kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soekäivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ja see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi mugavamaks.


Võimsus 2,0kw
Töömaht 45,60 cm³
Kaal 8,50kg
Kogupikkus 179cmVõsalõikur FS 460 C-EM K


Vastupidav ja võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme "lenks" on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart'i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel.

Komplektis saeketas 200 mm + kettakaitse.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Lisavarustus: kandetraksid, teritusvahendid ketaste teritamiseks, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt jpm.


Tavahind 1079 €