SURVEPESUR RE 90

Väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus 

survepesur. Survepesur on alumiiniumpumbaga, mis tagab pesurile pika kasutusea. Pesuril on 6-meetrine survevoolik ja 5-meetrine
elektrikaabel. Mugavust ja mobiilsust lisavad suured rattad.
Pikk, keeratav ja kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs), mille surve on reguleeritav ja mõeldud raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ning pesuaineotsik paagiga.

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele: kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime, on väga kvaliteetsed ja 
kasutusmugavad ning võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul.

STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada survepesuri pikk kasutusiga.


Tavahind 179€

SURVEPESUR RE 130 PLUS


Suure veehulga ja survega alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, voolikurullil optimaalse pikkusega hästipainduva metallarüüsiga kummist tekstiilkattega survevooliku ja hea pesuvõimekusega pesur väga nõudlikule kodukasutajale kodusteks suuremateks puhastustöödeks. Pikk, keeratav, vooliku kiirühendusega ja mittelibiseva käepidemega pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha.

Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) ehk pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ja reguleeritav pesuaineotsik paagiga. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide. Survevooliku hoiustamine voolikurullil ja düüside hoiustamine kaanega sahtlis. Elektrikaabel 5 meetrit, tõstmiseks on lisaks eeskäepide.

STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi.
STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.

Tavahind 459€